אודות החברה

MS dental systems מתמחה בייצור ממוחשב של יישומים תלת ממדיים לתעשייה הדנטאלית ולתעשייה הכללית. החברה מפעילה מערכות מהמתקדמות ביותר בעולם ומעניקה פתרונות מגוונים לאנשי המקצוע בתעשיות, תוך כדי שימוש קפדני בטכנולוגיה חדישה ושליטה מקצועית בכל התהליך.
ערכי החברה מבוססים על קידמה וחדשנות, שמירה על רמה גבוהה של איכות, עיצוב ויעילות. אנו מאמינים כי מעבדות ומרפאות שיניים צריכות לעמוד בסטנדרטים הבינלאומיים ולכן הצבנו לעצמנו מטרה, להיות בחזית של הטכנולוגיות הדיגיטליות החדשניות ביותר . השילוב בין החומרים השונים ותהליכי הייצור הממוחשבים משפר את התוצאה הסופית מנקודת מבט אסתטית ומעשית על מנת, להפיק כתרים דנטאליים באיכות מרבית בדרך חסכונית ויעילה.

MS dental systems הינה מחלוצות טכנולוגיית ה-SLM בארץ ובעולם, טכנולוגיה המשולבת באמצעות סורק תלת ממדי ומאפשרת השגת דיוק מקסימאלי בתהליך יצירת כתרי מתכת במהירות ובאיכות מרבית.

 

חברת MS dental systems  דוגלת בשירות של One stop shop ולכן, אנו רוצים להציג בפניכם את שלושת המחלקות שיענו לכם על כל הדרישות:

 

  • מחלקת ההדרכה – מחלקה בה תוכלו לקבל שירותי תמיכה טלפונית ופרונטלית אודות גרסאות חדשות של התוכנה, שאלות לגבי אופן הסריקה והעיצוב, הדרכות על מוצרים חדשים ועוד.
  • מחלקת השירות – בה תוכלו לקבל מענה מהיר ומקצועי לכל שאלה.
  • מחלקת הייצור - במחלקת הייצור שלנו תוכלו להיחשף למכונות הטובות ביותר בענף העובדות בשיטות הייצור שיפיקו לכם את התוצאות מושלמות.

 

אנו עובדים בצורה מקצועית לקידום כל פרויקט בלוח הזמנים שנקבע. ככלל, מחלקת הפיתוח ומחקר של החברה מפתחת ועובדת בכל זמן נתון לשיפור והתייעלות בתהליכי הייצור ושירותיה השונים כדי להשיג תוצאות מושלמות. הודות להתמקצעות החברה, עלויות הייצור כדאיות יותר ורווחיות יותר למרפאות ומעבדות השיניים, וזאת מבלי להתפשר על איכות הכתרים, רמת הדיוק ומהירות הביצועים.

 

נשמח לראותכם בין לקוחותינו.

עברית

русский​

‏03-5330808‏