ייצור לתעשיה

אנו חברה המתמחה ביישום ממוחשב של יישומים תלת ממדים ונותנים שירותי ייעוץ, ליווי ותמיכה עבור גופים גדולים וקטנים לתעשיית הביטחון, התעופה, הייטק ותעשיות מגוונות נוספות. בנוסף, אנו מספקים שירותי עיבוד שבבי באמצעות כרסום וחריטה CNC למגוון חברות בארץ ובעולם.

החברה קיימת משנת 2007 והביאה לענף הטכנולוגיה הדנטלית ולתעשייה הכללית את השיטות הטובות והמתקדמות ביותר בעולם. אנו שואפים לתת לכלל לקוחותינו שירות אישי, דיסקרטי ומקצועי המקנה את הפתרונות היעילים והטובים ביותר עבורם, יחד עם מערכות הייצור הייחודיות שלנו אנו מקנים גם את איכויות הייצור מהגבוהות בעולם.

יצור לתעשייה יכול לבוא לידי ביטוי באמצעות ייצור המוני של מוצרים תעשייתיים בשיטות מתקדמות וליצור כמות גדולה במחירים נמוכים משמעותית מייצור ידני. תהליך הייצור מתבצע ברובו באמצעות מכונות הייצור אך, איכות האנשים שעוסקים בייצור ואיכות חומרי הגלם הם חלק אינטגרלי ובלתי נפרד מאיכות המוצר בעינינו ולכן, אנו בוחרים את אנשינו בקפידה ולא מתפשרים על איכות חומרי הגלם על מנת, לתת לקהל לקוחותינו את המוצר הטוב ביותר ללא פשרות.

אנו עובדים במספר שיטות ייצור ביניהם : SLM (שיטת המתכת), CNC (שיטת הכרסום) , חשוב לנו לתת ללקוחות שלנו את השיטות המוצלחות והנבחרות ביותר וזאת כדי לתת לכם את התוצאה הטובה ביותר. 

במקביל לשיטות המוצלחות והנבחרות אנו עובדים עם המכונות הטובות ביותר בתעשייה, אין לנו ספק ששילוב של שיטה מוצלחת, ומכונה איכותית יכול להוביל לתוצאות מדויקות ברמה גבוהה מאוד.​

‏03-5330808‏